Audi Q7 50 TDI facelift - nový automobil zo zahraničia


SK - Bratislava | odovzdávané prihlásené priamo u kupujúceho | dodané doplnky: dodatočne montovaný imobilizér, zimná sada pneumatík, gumené rohože a vanička, stmavené zadné okná

Začiatkom Decembra som sa finálne rozhodol že si kúpim nove auto. V tom čase som mal vytipované dve značky aut a začal som zisťovať kde poznám ľudí, ktorý by mi ponúkli dobru cenu s kombináciou dobrých služieb.

Na základe tohto mi povedal kamarát, každý predajca aut ma svoje plány ktoré musí splniť a aj svoje náklady ktoré musí mať pokryte a až potom bude prihliadať na tvoje potreby. Tu máš kontakt na Car Positive, ja som si sám cez nich kupoval auto, oni budú zastupovať tvoje požiadavky u predajcov, nemusíš byť nikomu zaviazaný a dlžný do budúcna.

Zavolal som im, po pár konkrétnych otázkach ktoré mi dali, presne vedeli aké auto mi majú hľadať a hneď mi aj odporučili auto, no trvalo to fakt par hodín.

Následne som spravil finálne rozhodnutie a potvrdil som konkrétne auto. Spoločnosť Car Positive začala pracovať na celenom procese a to znamená -dohodnutie dobrej ceny pre mňa, termín dodania, viaceré ponuky poistiek (PZP aj Havarijnej) aby som si vybrať, alarm, fólie na okna, povinná výbava auta, rohožky, kompletnú dokumentáciu k prihláseniu (test originality, STK, zastupovanie pred Daňovým Úradom, prihlásenie na polícii... no proste všetko). Nikam som nemusel chodiť a auto mi doniesli až domov, odovzdali a všetko mi vysvetlili. Fakt som mal pocit že sa o mňa starajú a záleží im na tom, aby som sa tešil a mal dobrý pocit z kúpi auta. 

A toto by malo tak byť, predsa auto si nekupujem každý deň ako pečivo.

Odporúčam ich služby, využite ich, určite neobanujete.


 Späť